PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8685}
7,3 1 601
ocen
7,3 10 1 1601
Piątka z ulicy Barskiej
powrót do forum filmu Piątka z ulicy Barskiej

NORMALNYCH ludzi. Normalniejszych niż na dzisiejszej ulicy: tłuste baby i facetów z tatuażami na sadłach, w sflaczałych podkoszulkach czy dresikach, nie potrafiących sklecić zdania bez przekleństwa, myślących tylko o tym czy da się wziąć na kredyt najnowszy model kompa albo używaną bmk-ę. Jeżeli tak wygląda rozwój i postęp demokratycznego społeczeństwa to ja dziękuję...

ocenił(a) film na 6
kotek38

Zabawne dywagacje o "postępie demokratycznego społeczeństwa". Kotku, gdy kręcono film, też były tłuste baby, faceci z tatuażami w sflaczałych podkoszulkach, klnący jak szewce, próbujący związać koniec z końcem kredytami. I tu objaśnienie - dla wszystkich naiwniaków - ALE TEGO NIE KRĘCONO w filmach fabularnych w krajach socjalistycznego dobrobytu! Zdziwienie?

ocenił(a) film na 8
Treh

Tak się składa, że ja przeżyłem parę lat w "niedemokratycznym " społeczeństwie" i moje zabawne (?) dywagacje opieram na naocznych obserwacjach i porównaniach tego co doświadczyłem z tym, czego doświadczam i co widzę teraz. Te wszystkie negatywy, owszem, były ale może w skali 5-10% tego co jest teraz. Przykro mi ale wnioski nie są tak zabawne jak może Ci się wydawać. Cóż, żyj sobie w błogiej nieświadomości...

ocenił(a) film na 6
kotek38

Ja kilkadziesiąt lat.

ocenił(a) film na 8
Treh

Ja również...

ocenił(a) film na 4
kotek38

W jak błogiej nieświadomości musi żyć ktoś, kto po latach idealizuje życie peerelowskiej Polsce.

ocenił(a) film na 8
kaiser_wilhelm

Zgadzam się. A kto tak idealizuje? Tak - z czystej ciekawości pytam...

ocenił(a) film na 4
kotek38

Nie wiem, może ktoś, kto uważa, że sterroryzowane powojenne społeczeństwo pod czerwonym butem żyło lepiej niż dziś, a alkoholicy i niezadowoleni z życia byli jego niezauważalnym marginesem...

ocenił(a) film na 8
kaiser_wilhelm

No cóż, dziękuje za bardzo konkretną odpowiedź...

kotek38

Albo jak widzę matak tłusta, ojciec tłusty i dziecko tak samo tłuste . Normalnie "kopiuj- wklej" rodzice. I oczywiscie muszą cos żreć.

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Bywa jeszcze gorzej: matka szczuplejsza od dzieci. Czy takie matki nie widzą tych kilogramów sadła?

kotek38

Albo matka która chdzi z córką na imprezy w charakterze psiapsi

maciekb80

Wtedy ludzie też nie jedli syfów napakowanych sterydami wiec nie wyglądali potem aforemnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones