Wojciech Leonowicz

5,6
268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wojciech Leonowicz

Nie pamiętam go z żadnego filmu, czy też serialu, ale za to w teatrze gra rewelacyjnie:)
Ja wiem, że to jest o filmach, a nie o sztukach teatralnych, jednak zawsze można coś powiedzieć o talencie aktorskim...A tu tego talentu jest dużo

Echidna

No...nawet bardzo dużo...
[Chyba] Nie jest tak łato zagrać 'homoseksualiste'- ale to tylko z pozoru :)

shush

A gdzie zagrał homoseksualistę? Ciekaw jestem tylko. :)))))))))))))))))))

Echidna

Musiałem go widzieć w "Karolu...", ale przyznam, że go stamtąd nie pamiętam. :| Za to wczoraj obejrzałem go sobie w teatrze (w "Szklanej menażerii") -i jestem zachwycony. Ma gość talent. :)

Davus

W "Szalonych Nożyczkach" - świetna sztuka interaktywna :-)
A ile śmiechu xD

shush

za " szalone nozyczki" to go normalnie kocham :D dawno się tak nie uśmiałam :D:D:D

anahcokaz

zgadzam się. dawno tak nie płakałam ze smiechu :)) rewelacyjnie zagrał! Gratuluję :) a sztuka Szalone nożyczki też dobra :)

Echidna

tez go uwliebiam za szlaone nozyczki miedzy innymi
szkoda ze tak malo gra w filmach, choc moze to i lepiej bo dobrych produkcji nie ma...

użytkownik usunięty
gipsy_moth

właśnie, może to i lepiej ;-)
a obecnie chcętnie bym się przeszła na Zbrodnię i karę, ciekawa jestem jakim będzie Raskolnikowem...

Ja byłam niedawno na 'Zbrodni i karze', polecam. A Leonowicz jest świetnym Raskolnikowem.

arabeska

Co najmniej dobry aktor. Widziałam go tylko Zbrodni i Karze w krakowskim teatrze, ale jestem zachwycona.

Echidna

świetnie zagrał Hamleta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones