Tomasz Orlicz

5,3
193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Orlicz

Szkoda, że jest tak mało doceniany. Ciężko nawet znaleźć informacje w jakim filmie czytał dialogi, mam nadzieję że ludzie jeszcze go docenią z czasem.

kamik0

Ja kupiłem wydanie DVD filmu Mortal Kombat i tam właśnie czyta Tomasz Orlicz. Jego głos pasuje do tego typu filmów. Chyba kojaże go także z telewizji religijnych. Na TRWAM czyta chyba bibilijne bajki dla dzieci.

Skeletor

Ja go pierwszy raz usłyszałem na wydaniu DVD Hotelu Zacisze i nie chce od tej pory wersji z innym lektorem oglądać? Oprócz tego mam jeszcze Goście Goście 2,Dirty Dancing,Miasto ślepców,Skaza(1992 z Binoche w roli głownej) tak jak Sonny_21 bardzo go lubię.Lektor który na Tv czyta tylko to piszesz TVP,TVN,Polsatowi,AXN,Universal Channel itp się nie udziela,ale DVD to jego "pasja".

kamik0

Przede wszystkim starsze japońskie filmy, a w szczegolności Kurosawa.

Adam_Kadmon

I jeszcze czytał część odcinków serialu "Robin z Sherwood" na wydaniu DVD.

Adam_Kadmon

Są Trudne Sprawy ale brakuje jeszcze Dlaczego ja i Pamiętników z wakacji w tych serialach też pan Orlicz jest narratorem.

użytkownik usunięty
Adam_Kadmon

"Ja kupiłem wydanie DVD filmu Mortal Kombat"

Pierwsze i ostatnie polskie wydanie tego filmu jakie wyszło miało za lektora Siudzińskiego. Orlicz owszem, czytał, ale na VHS i w TVNie, a w necie krązył DVDrip z podłożonym dźwiękiem z tego nagrania.

Na TVN czytał Jacek Brzostyński a nie Orlicz.

kamik0

Mój ulubiony lektor od kiedy obejrzałem "Dożywotnie zesłanie" na VHS.

kamik0

Oglądałem Ghost in the Shell i tam czytał dialogi.

kamik0

Pan Tomasz czytał wiele dialogów w japońskich animacjach (anime).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones