Jacek Hamela

6,8
572 oceny pracy dźwiękowca
powrót do forum osoby Jacek Hamela

w życiu nie spotkałam się z GORSZYM udzwiekowieniem filmów...
w Lęku wysokości było podobnie. Oglądając film w domu trzeba bawić się w DJa głośności....

fk0403

Racja. W Łęk wysokości czasami miałem wrażenie, że Dorociński bełkocze a nie mówi.

JacekSzulc

Może mieliście jakąś słabą wersję DVD . Ja oglądałam te filmy i nie miałam takich problemów + uważam, że Pan Jacek jest dobrym dźwiękowcem, a świadczy o tym fakt, że chcą z nim pracować tacy ludzie jak Andrzej Wajda lub Smarzowski :)

ladolcevita_filmweb

Nie mam pojęcia w czym tkwi problem, ale z trudem oglądam większość polskich filmów ze względu na bełkot w dialogach. Z obcymi filmami już takiego problemu nie mam, nawet jeśli to lektor (jeśli by ktoś sugerował problem z j.polskim).

JacekSzulc

Prawdopodobnie chodzi też o to, że jak dystrybutorzy kupują prawa do filmu i wydają film w wersji DVD to nie zwracają szczególnej uwagi na dźwięk w filmie i na ustawienie parametrów dźwiękowych, a reżyser dźwięku w tym przypadku nie ma nic do powiedzenia, bo film żyje swoim życiem i nikt go nie pyta o zdanie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones