Emma RobertsII

Emma Rose Roberts

7,9
27 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Roberts

W MTV w programie Pranked zamiast pomagać walnęła focha. Chodzi o odcinek z jogurtem. Tragedia! Wielka Gwiazda nie dotknie się aby pomóc ludziom.

system83

haha też bym nie pomógł;)

system83

Widziałam to i tez mnie to zniechęciło. Znaczy miała prawo odmówić pomocy ale to wyglądało dość gburowato jak ująłeś i przez wyszło jak wyszło.

system83

Zupełnie nie rozumiem jak można nie pomoc naprawdę. Jasne ze nikt nie chce sie ubrudzić, ze to nie twoja wina a pracownik nie powinien nawet prosić cie o pomoc. Ale Boże jestesmy tylko ludźmi, to powinien byc odruch bezwarunkowy ze po prostu pytasz czy cos możesz zrobić. Nawet jesli nie możesz, ale nie wychodzisz na zewnątrz i uciekasz! A na koniec walisz tekstem ze nawet nie dostałaś jogurtu. Rozumiem ze ktos nie pomoże bo nie ma jak jesli nie chce po uszy byc w tym jogurcie, ale jak moze uciekać i strzelać fochem? Oglądam ta aktorke odkąd rozpoczela sie jej przygoda z nieidealna, lubię ja, ale naprawde nie sadzilam ze jest takim gburem po prostu. I wybaczcie za brak polskich znaków, pisze z telefonu

iriye

Dasz linka??

Danio31b

https://www.youtube.com/watch?v=fN9ijX6eJOQ

system83

Ja też bym nie pomógł ja bym wyszedł a nie poszedł usiąść na stoliku

system83

Jak niby ktoś miałby tam w czymś pomóc? Jak zaczyna w ten sposób lecieć, to przecież tego nie powstrzymasz chyba, że orientujesz się, że gdzieś jest jakiś ogólny zawór żeby to zakręcić. A tak to musi wylecieć i tyle. Nic nie poradzisz. Co ona niby miała zrobić? Zedrzeć z siebie odzienie i zacząć upychać w wyciek bluzkę?? Nie rozumiem czemu miałoby służyć zniszczenie ubrań większej ilości osób. Wyzywać kogoś od gburów, bo nie zechciał sobie zniszczyć butów i reszty ubrania w imię _niczego_, to idiotyzm. Poza tym nie wiesz nawet co ona miała jeszcze do zrobienia tamtego dnia. Jeśli by miała np. jakieś spotkanie i nie pojawiając się na nim naraziłaby jakichś ludzi na straty, ale ofiarnie zaczęłaby się babrać w jogurcie, to według Ciebie byłaby taka przyjazna dla ludzi? No, błagam...

użytkownik usunięty
system83

A co tu pomagać? Krzywda się komuś stała na zdrowiu czy co? Wkręcili by ją tak czy inaczej skoro ustawka to była. Grubas też pewnie był naganiaczem skoro filmik kręcił i gadał czemu ona nie chce pomóc, albo spacerowicz idiota. A ona zrobiła to co większość ludzi by zrobiło. Jak by koleś puścił pawia to też ma sprzątać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones