PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493721}

Morfina

Morfii
7,2 5 267
ocen
7,2 10 1 5267
7,8 4
oceny krytyków
Morfina
powrót do forum filmu Morfina

Nuda na rogatkach cywilizacji. Wszędzie śnieg, mróz i amputowane kończyny. Tylko wziąć w żyłę.
Rewelacja!
A z drugiej strony, gdzie jest wesoło, ciekawie i śmiertelnie bezpiecznie. W KINIE, proszę państwa, w
KINIE!

ocenił(a) film na 8
bez_imienny

Filmweb powinien włączyć nową opcje- Bardzo bym chciała móc "zalajkować" ten komentarz ! ;)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
tusia210392

dokładnie o tym samym pomyślałam

ocenił(a) film na 9
tusia210392

Przychylam się z całej siły.

użytkownik usunięty
bez_imienny

"Nuda na rogatkach cywilizacji", kupuję ten zwrot! :) Film świetny, czuć Rosję carską, też i rewolucyjną. Zasługa Bułhakowa czy aktorów? Nie wiem, wiem tylko, że to film dla mnie.

ocenił(a) film na 9

Zasługa Bułhakowa, Bałabanowa, aktorów i każdej osoby, która wzięła udział w jego powstaniu. I zasługa TVP Kultury, że puściła ten film późno w nocy. Tej nocy, w której sen przyszedł dopiero nad ranem.

ocenił(a) film na 7
bez_imienny

Arcydzieło to to nie jest, bowiem brakuje jakiegoś głębszego przesłania. Ale jeżeli popatrzeć na to, jako na film relaksujący, rozrywkowy, to rzeczywiście trzeba pochwalić atmosferę tego filmu (jak zwykle u tego reżysera).

bez_imienny

a trainspotting?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones