PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 032
oceny
6,8 10 1 222032
5,5 33
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

Dokładniej prawdy o tym kto do Polaków strzelał. 99% polskiego społeczeństwa powie "Ruscy", "Kacapy", "NKWD" itd.

Prawda jest zupełnie inna, bo w Katyniu zdecydowana większość katów to byli Żydzi, którzy się sami zgłaszali i cieszyli możnością strzelania do tak znienawidzonych Polaczków.

Jest też znana jedna historia oficera radzieckiego(rosjanina), który resztę życia po Katyniu spędził w psychiatryku.

Co do Żydów to polecam poszukać w internecie o niejakim Wydrze. Zapoznać się z tym czego w Polsce publicznie nigdy się nie powie.

Żydzi mordowali Polaków, a nie Ruscy.

Xsaav

Bo za wszystkim wszędzie stoją Żydzi, no jasne. Po prostu radzę przypomnieć sobie pogrom kielecki. Mój post nic zmieni, nie mam żadnych złudzeń. Najwyżej będzie się mówić o komunistyczno-żydowskim odstrzeleniu części swych pobratymców, tak dla niepoznaki.

Ketosz

Że o marcu 1968 nie wspominając.

ocenił(a) film na 8
Ketosz

Gościu o czym ty mówisz? To była prowokacja żeby łatwiej w europie utrwalić stereotyp Polaka-antysemity i się udało. A o czyś takim jak układ Adenauer-Ben Gurion słyszałeś? A kto zasiadał jako sędziowie i wysocy urzędnicy w nowej Polsce Ludowej?

ocenił(a) film na 3
ninja89

Tak tak, wszyscy spiskują przeciwko bidnym polakom

ocenił(a) film na 10
Xsaav

Czyli Izrael w tym maczał paluchy. Wiedziałem, że coś tu nie gra. Dobrze, że im zafundowaliśmy Auschwitz bo te małe dzieci pewnie oczekiwałyby na zrzut broni z Tel Awiwu by nas rozwalić doszczętnie w Katyniu. A tak to ich zagazowaliśmy i spaliliśmy w piecu. Jednak jest jakaś sprawiedliwość.

ocenił(a) film na 7
Kruchy_4

Jak my zafundowaliśmy Auschwitzz bezmózgu? Niemcy to zrobili. Izraela w 41 roku nie było poucz się historii.
W Katyniu większość katów to byli Żydzi.

ocenił(a) film na 10
Xsaav

hahahahahaha :D

ocenił(a) film na 3
Xsaav

Rozumiem, że jak ktoś był żydem w NKWD to już strzelał jako żyd a nie NKWD? Porażająca logika

ocenił(a) film na 4
Xsaav

Skąd te informacje? Spośród 125 oficerów NKWD nagrodzonych przez Berię (Gruzina) za udział w zbrodni katyńskiej tylko dwóch było z pochodzenia Żydami (nie licząc dwóch maszynistek żydowskiego pochodzenia, które jednak nie rozstrzeliwały, tylko sporządzały dokumentację), reszta była Rosjanami, Ukraińcami i Białorusinami.

użytkownik usunięty
Trojden

I widzisz, jak podałeś szczegóły, to już nie potrafi podać kontrargumentów.

użytkownik usunięty
Xsaav

Różowa Loża Eurożydokomunistyczna w natarciu! Pamiętajmy, że Hitler też był Żydem i działał na zlecenie żydowskiej kancelarii z NY w celu wyłudzania nieprzyzwoicie wysokich odszkodowań za Holocaust od Niemiec (wykonanie) i Szwajcarii (pomocnictwo). Tak było.

ocenił(a) film na 8
Xsaav

Ludzie nie wierzcie temu Żydowi! Specjalnie piszą takie rzeczy, żeby ludzie w to nie wierzyli, śmiali się a oni swoje robią na zapleczu. Tak zwane najciemniej pod latarnią.
Rozgryzłem cię i cały mossad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones