PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 221 987
ocen
6,8 10 1 221987
5,5 32
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

ale cały film raczej średni. W gazetach dają mu optymalne oceny chyba za tematykę i właśnie końcówkę.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Zgadzam się, film jakoś nie porywa, spodziewałem się czegoś lepszego

ocenił(a) film na 5
jan_niezbedny0

Mam te same odczucia. Bardzo dobry początek i świetna końcówka, ale środek nie porywa. Film powinno się skrócić, jest za długi, w pewnym momencie traci dynamikę i pojawiają się dłużyzny.
No i cała historia zamordowanych oficerów ograniczona do kilkudziesięciu scen, potem schodzi na drugi plan.

ocenił(a) film na 9
negrita84

A ja wręcz przeciwnie, cały film oglądam z zaangażowaniem i nic mnie w nim nie nudzi ani się nie dłuży. Uważam, że jest rewelacyjny, ale to tylko moja subiektywna opinia - żeby nikt nie pomyślał, że próbuję wszystkim narzucić swoje zdanie ;)

jan_niezbedny0

W punkt. Scena egzekucji wstrząsająca i mocna, jednak cały film taki sobie.

ocenił(a) film na 8
jan_niezbedny0

Film nie porywa swoja akcja, jednakze temat filmu, naturalizm i przede wszystkim ukazanie skazania na smierc polskich inteligentow przez Niemcow i polskich oficerow przez Rosjan kaze mi upatrywac go w kategori najwazniejszego filmu politycznego wspolczesnej Polski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones