PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 001
ocen
6,8 10 1 222001
5,5 32
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

Wchodze sobie na teren mojej szkoly w Jaroslawiu (tam kreca film) a tu jacys zolnieze sobie chodza. :d Kamerzysci, pelno ochrony, policji no i Wajda. ^^' Wczowali sie jak mogli wiec wnioskuje, ze film bedzie dobry. :D

gesoX

No to masz szczęście. Do jakiej ty chodzisz szkoły, chciałbym wiedzieć.

użytkownik usunięty
Jessie

Noo właśnie do jakiej? Ja do gimnazjum 2 Konarkiego chyba .... :P

użytkownik usunięty
gesoX

Też jesatem z Jarosławia, na rynku kręcili coś takiego z tego filmu, ale niestety dowiedziałam sie 2 dni po fakcie i niestety nie zdobułam autografu Małaszyńskiego i innych :(. Ale szczerze mówiąc wolałabym autograf Maćka Zakościelnego.... :P

gesoX

ekstra autograf małaszyńskiego to naprawde coś a zakościelny jeszce lepiej dla mnie takie autografy nie miały by żadnego znaczenia bo ci aktorzy zmarnowali swoje swoje talenty dla tanich komercyjnych badziewi, więc nie wiem jak można cenić kogoś kto gra w kryminalnych lub magdzie m. - może mnie jeszcze czymś zaskoczą( oby )

użytkownik usunięty
philipq23

NIe zgadzam się, uważam że Kryminalni to świetny serial, no ale cóż, każdy ma swój gust...

ocenił(a) film na 3

no pewnie. to bardzo dobry serial fantasy

ocenił(a) film na 10
mik

to bardzo dobra komedia moim zdaniem :| U ciuany gecik benk benk u ciuany gecik benk benk XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones