PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 001
ocen
6,8 10 1 222001
5,5 32
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

Widzisz ja Cię troszeczkę nie rozumiem...gdy oglądałam ten film nawet przez chwilkę nie poczułam nudy czy twierdzenie za mało akcji...ja ciągle zadawałam sobie pytanie Za co?Dlaczego oni tak nienawidzili Polaków..dlaczego traktowali ich jak psy...wyniszczyli nas zrobili co chcieli..cały czas czułam niesprawiedliwość , nienawiść i wielki ból..widziałam ich twarze na, których było tyle cierpienia i bojaźni to wystarczy aby w pełni ich zrozumieć..a ci psychopaci..?czy na ich twarzach było choć odrobinkę współczucia..?Ten mord był za Polskę..ta krew została przelana za nas..czy kto ktokolwiek w dzisiejszych czasach postąpiłby podobnie..? proszę doceńcie to co zrobili...Dziś każdy potrafi tylko współczuć Polsce..ale w tamtych czasach żadne z państw nie pomogło nam..zostaliśmy sami....żyją także rodziny poległych oficerów..czy oni mogliby poczuć na tym filmie nudę..?oni czują cały czas ból rozpacz i nienawiść..takie uczucia powinny być polaków..powinniśmy się wspierać i jednoczyć w tym wszystkim..a my co..?a wy uważacie, że film był nudny..ta tragedia powinna być zapisana w każdym podręczniku polskim oraz rosyjskim..aby nikt nie zapomniał o tych bohaterach i katach..!!!!!Dziękuje za wysłuchanie..

ocenił(a) film na 7
madziuleczka

Moim zdaniem informacja o katyniu powinna być we wszystkich podręcznikach na świecie aby świat poznał jak okrutni byli rosjanie dla polaków. A że żaden kraj nam wtedy nie pomógł? Powiem tylko jedno zdanie: Umiesz liczyć licz na siebie.

ocenił(a) film na 7
lukasz010793

Nie rozumiecie tego co chciałem powiedzieć.Jest prawda historyczna ,prawda co to dzieliła Polaków przez dziesiątki lat .Dla mnie film traktujący o Katyniu nie może być nudny.Sam film jest dobry- ale tylko dobry. I to tylko chciałem powiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones