PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 021
ocen
6,8 10 1 222021
5,5 33
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

Dlaczego w filmie przedstawiana jest teza jakoby rosjanie zabili naszych oficerów? Przecież w
świetle dowodów relacji swiadków i oficjalnej wersji historii odpowiedzialny był za to wehrmacht ?
Kolejne próby skapitalizowania polskiej rusofobii?

ocenił(a) film na 8
Stan_wojenny

Nie ma co,historyk z ciebie świetny heheheheheh;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Stan_wojenny

informacje czerpiesz z propagandy nazistowskiej z czasów II wojny?
może podaj jakieś źródło

ocenił(a) film na 8
owiec_1989

Chyba stalinowskiej. Wehrmacht od początku zaprzeczał i mówił, że to Ruscy. Ruscy właśnie przez kilkadziesiąt lat zwalali winę na Niemców.

ocenił(a) film na 8
Stan_wojenny

Chociażby z relacji prezydenta, kraju którego interes reprezentujesz ruski dziamku. Dajcie spokój, i nie reagujcie na te pro-kremlowskie, agitacje, kolejna szczekaczka, synka wzorowego UB-ka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
kirin01

Po pierwsze to nie ,,koleś" bo się nie znamy, po drugie nie tym językiem chamie i prostaku. Nie rozmawiam z takimi, anonimowymi prymitywami jak ty - jak cię widzą, tak cię piszą. Nie mogę się doczekać czasów, kiedy trolling będzie przestępstwem, skończy się epoka takiej intelektualnej padaki jak ty, i twój mądry koleś, założyciel tematu ;)

ocenił(a) film na 5
Faeliv

akurat ty to od prostaka nie masz co wyzywać faeliv cebulowy synu xd

ocenił(a) film na 5
Faeliv

aha i ciekawi mnie uzasadnienie szkodliwoscit trollingu. zabijanie polaczków poprzez wymuszanie nadmiernego wysiłku intelektualnego ? xD większego niż dla nich przeznaczony ?

użytkownik usunięty
Stan_wojenny

Czy dajesz sobie sprawę z tego kto nazywał nas Polaków "polaczkami". Aż mi słabo jak widzę takie bezmyślnie "wyszczekane" odpowiedzi.

ocenił(a) film na 1
Stan_wojenny

no właśnie! też na to zwróciłem uwagę! Rząd Federacji Rosyjskiej powinien podać Wajdę do sądu za te wszystkie oszczerstwa. A może Andrzejek jest niemieckim agentem?

ocenił(a) film na 10
soso1878

Ty jesteś Polakiem, czy tylko potrafisz mówić w języku polskim? O.o Jak można tak ślep wierzyć ruskiej propagandzie ...

ocenił(a) film na 1
Stan_wojenny

Przecież to Karol Wojtyła (pseudonim wojenny Jan Paweł II) wymordował wszystkich Żydów w Katyniu. Polacy, przeproście za Katyń!!!

ocenił(a) film na 10
Kural

bez komentarza -.-

ocenił(a) film na 1
magdallenka1

po co zostawiasz komentarz o treści "bez komentarza" xD

Kural

Idiot Alert.

ocenił(a) film na 8
Kural

To miało być śmieszne? Jesteś żałosnym zakompleksionym takim małym człowieczkiem. Błaznem.

ocenił(a) film na 1
Alex_Tyler

Jeśli prawda to dla ciebie żarty to idź gdzie indziej trollu!

ocenił(a) film na 8
Kural

Żałosny hipokryta. Napisałeś kompletną bzdurę, nie śmieszną, a jedynie głupią i śmiesz mnie trollem nazywać? Wszyscy jadący tak papieża nie wysilacie się nawet po argumenty tylko prostackie docinki. Jak ja powiem, że brat Michnika (prawdopodobnie Twojego idola) ma krew na rękach to nie skłamię. Trolli lewackich stać tylko na zdankach pokroju papiez Polak zabił Żydów. Załosne.

ocenił(a) film na 1
Alex_Tyler

Przecież to Wojtyła był bratem Michnika. O czym ty piszesz?

ocenił(a) film na 8
Kural

jesteś zje.ana kurvasta

Stan_wojenny

Gdzie się urodziłeś, skąd jesteś, że tak jątrzysz? Kto napadł na Polskę? Oficjalna wersja historyczna... A to dobre. Sowieci oficjalnie też byli naszymi przyjaciółmi i co? Nasz wielki słowiański brat, zdrajca radziecki. Niby przyjaciel wbija nóż w plecy. Tego Rosjanom nie można zapomnieć. Oszczędziłbyś ten judzący komentarz w szacunku dla wymordowanych!

ocenił(a) film na 5
luk3city

nie.

ocenił(a) film na 7
Stan_wojenny

Żałosny gość

ocenił(a) film na 10
Stan_wojenny

Kolego nie ośmieszaj sam siebie. Są niezbite dowody na to iż mordy popełniło NKWD. Tak wgl. Federacja Rosyjska w latach 90 XX wieku przyznała się do popełnienia zbrodni katyńskiej.

Poza tym badania szczątków pomordowanych świadczą o tym ,iż zginęli w roku 1940. Niemcy na tych terenach pojawili się dopiero w 1941. Mamy też przygotowany przez Berię dokument o "Szybkim rozwiązaniu kwestii polskiej" własnoręcznie podpisany przez Józefa Stalina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones