PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 021
ocen
6,8 10 1 222021
5,5 33
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń
ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

Mi się wydaje, że tylko w kategorii Najlepszy film zagraniczny. Ale licze jeszcze na Zdjęcia i Kostiumy ;p

ocenił(a) film na 1
Wojtek_dpo

wajda to nieudacznik jego filmy sa zalosne nudne i prostackie...

ocenił(a) film na 3
qLEK

też tak mysle. ja uwazam, ze on ma telent do reklam i teledyskow. ale nich od filmow sie trzyma z daleka

mik

Chyba was rypnęło. Oskar?? Amerykańce nie potrafią docenić swojej historii,a docenią polską?? Ostro was rypnęło z tym Oskarem. A Wajda jest niezłym reżyserem jak na POLSKIE warunki,a nie zagraniczne

ocenił(a) film na 8
jacekwielgosz

Weźcie się zamknijcie! Nie macie pojęcia ludzie za co Akademia przyznaje nagrody nawet. A co ja powiedziałem, że Wajda dostanie oscara do jasnej Anielki? Wajda robi zdjęcia dobiera kostiumy? Wajda jest producentem? Ja stawiam na 3 nominacje tego filmu. I radze wam tu nie pisać Bo nie macie pojęcia co piszecie...

ocenił(a) film na 10
Mr__X

Cóż do filmów pana Wjdy trzeba dorosnąć i nie mówię tu o wieku.
Poprostu są ludzie którzy nie dojrzewają emocjonalnie do tego rodzaju filmów. Wiele osób poprostu nie zrozumiało przekazów w filmach pana Wajdy.
Nie mówię że ja sam jestem jego miłośnikiem ale cenię go i jego dzieła,
chociażby za poruszanie trudnych wątków i śmiałość w podchodzeniu do tematu.

ocenił(a) film na 7
SimPsoN_4

A ja uważam żeby qLEK i mik trzymali sie z dala od filmwebu...

ocenił(a) film na 10
SimPsoN_4

No nie aż tak radykalnie, to nie może być w końcu to forum , więc każdy ma prawo do prezentacji swoich poglądów. Ważne tylko, aby zachowywać się przyzwoicie i zgodnie ogólnymi zasadami uprzejmości.

SimPsoN_4

Film mistrzu nie może dostać trzech nominacji bo jest filmem zagranicznym!! Może dostać tylko jedną dla najlepszego filmu zagranicznego. Wajdzie należą się brawa za to że chce poruszyć ten temat,ale jak mu to wyjdzie okaże się we wrześniu

ocenił(a) film na 6
jacekwielgosz

Właśnie może dostać nominacje w tych kategoriach, za przykład można wziąść "Labirynt Fauna" w tym roku dostal 3 oscary wlaśnie w tego typu kategoriach mimo iż jest film hiszpańsko - meksykańskim. A tak apropos po ogladnieciu galerii do "Katynia" wydaje się, że może być dobrym filmem ale ja tam na żadne nagrody dla nieog nie licze. Pozdroo

ocenił(a) film na 7
Pablo_3

Może przesadziłem ale nazywać takiego człowieka nieudacznikiem...
A co do filmu mam nadzieję że to będzie naprawdę dobre, poruszające kino.

ocenił(a) film na 8
jacekwielgosz

Ty wielbicielu Małaszyńskiego(jacekwielgosz)... Słyszałeś może o takim filmie jak Labirynt Fauna? Dostał 6 nominacji do oscara i 3 oscary... Nominacje dostał między innymi za Najlepszy Film zagraniczny... Odpocznij, pooglądaj sobie filmy ze Stevenem Segulem i wypowiadaj się na temat jakiegos filmu Akcji...

Mr__X

Jest szansa na nominację bo Akademia lubi Wajdę i w produkcje zaangazowani są frenchmeni i wołożą kasę na promocję przed Oskarami.Jest szansa.Oby film spełnił oczekiwania!

ocenił(a) film na 3
Wojtek_dpo

a ja sugeruje, żeby Kiliński pomyślał bardziej i jeszcze raz przeczytał moją wypowiedź. wtedy może zauważy, że to co pisałem, to ironia, nt wypowiedzi wyżej

ocenił(a) film na 7
mik

Jesli to ironia to ok, ale na pierwszy rzut oka na to nie wygląda, a dużo na filmwebie już sie naczytałem jakim to Wajda jest słabym reżyserem itd. (mam po prostu dość tego). Tak więc sorki za ten osąd. Pozdro.

użytkownik usunięty
Kilinski

mnie to wyglądało od początku na ironię. tak prześmiewczo wyszło to zdanie mika :) na argument jakiegoś typa wypowiedział się przecież absurdalnie - Wajda w końcu nie robi przecież teledysków i reklam, hehe :)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 7

Racja nie robi reklam :P ale zobacz sobie co piszą niektórzy ludzie o Wajdzei i jaką ma średnią, taki filmowiec!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones